RAID
NAS
HDD

Відновлення данних в Україні та що ми можемо відновити
  
   Спеціалізоване обладнання та досвід наших фахівців дозволяють у 95% випадків відновлювати інформацію на жорстких дисках та флеш картах, втрачену внаслідок механічних та електричних пошкоджень носія, апаратних або програмних збоїв, а також атак вірусів або випадкового форматування.
    Відновлення інформації передбачає перекачування даних будь-який інший носій пам'яті, наданий клієнтом. Працездатність накопичувача часто залишається такою самою, як і до послуги відновлення даних.
   Не рекомендуємо використовувати пошкоджений або відремонтований носій данних тому що це може  знову призвести до втрачання данних.

ЩО МИ ВМІЄМО:

   Відновлювати інформацію після 

ударів падіння та зміщення дисків.


   Відновлювати накопичувач при попаданні 

вологи всередину.


   Відновлювати накопичувач з пошкодженнями

від сильних перегрівів (після пожежі).


   Чистити головки від бруду та пилу,

чистити гермоблок від пилу або води 

у разі пошкодження герметика.


   Змінювати параметри читання магнітних головок та 

параметри мікросхем каналу читання 

підсилювача -комутатора та регістри даних 

каналу читання процесора в процесі вичитування даних.


   Міняти окремо головки (відпаювати припаювати переклепувати) або блок головок повністю 

або міняти головки місцями якщо це потрібно.ЩО МИ НЕ ВМІЄМО:

   Відновлювати сильно подряпані поверхні та місця, де повністю спиляно робочий шар на пластині.


   Відновлювати інформацію якої немає на вінчестері.


   Відновлювати інформацію після втручання інших ремонтних організацій, які завдали сильних змін, пошкоджень, навмисного псування даних або накопичувача, або заміни оригінальних комплектуючих та складових усередині камери жорсткого диска.


   Відновлювати USB FLASH накопичувачі з зруйнованим кристалом або з порушенням цілісності чіпа носія, а також чіпа в монолітному виконанні, коли він зруйнований або розколотий.


   Відновлення вкраденої їнформаці, зняття паролей, розлочка, дешифрування  або якщо власність особи не була установлена
Питання та відповіді у сфері відновлення даних та зберігання інформації.

   Жорсткий диск - це пристрій довільного доступу, що запам'ятовує, є основним накопичувачем даних вашого комп'ютера. Якщо уявити, що у вас в голові всі події перемішалися, вам довелося збирати інформацію частинами і відновлювати.
Саме так відбувається з комп'ютером, якщо не займатися обслуговуванням жорсткого диска, а саме чистити від зайвих файлів та програм і дефрагментувати.
Дефрагментація – процес перерозподілу фрагментів файлів та логічних структур файлових систем на дисках для забезпечення безперервної послідовності кластерів. Якщо вся інформація на жорсткому диску не потрібна вам, то найкращий спосіб очищення - повне форматування даного диска.

    Ми займаємося професійним відновленням даних із цифрових носіїв усіх типів. Багаторічний досвід, найкращі фахівці є запорукою успішного відновлення вашої інформації. Наша компанія надає послуги з відновлення даних із носіїв будь-якого типу. Успішно відновлюємо дані з несправних жорстких дисків навіть після невдалих спроб інших компаній. Відновлення жорстких дисків: Seagate, Western Digital, Toshiba, Samsung, Fujitsu, Hitachi, IBM, Transcend, Adata, Lacie, Verbatim та інші.
Відновлення даних після механічних пошкоджень, а також форматування, перезапису, випадкового видалення.
А також відновлюємо інформацію з USB флешок та карток пам'яті після форматування, пошкодженних контактів, електричних пробоїв, механічних пошкоджень та інших поломок. Проводимо термінове відновлення даних із флешок безпосередньо з чіпів пам'яті.
У нашій лабораторії найсучасніші паяльні станції та пристрої читання чіпів Flash Reader. Підтримуємо всі типи USB флешок та карт пам'яті: SD, MicroSD, Compact Flash, Memory Stick, SDHC, Ми використовуємо суперточні інструменти для успішної операції.
Маємо найбільшу базу запчастин дисків-донорів в Україні.

   Авторизований партнер з відновлення даних Seagate та Western Digital в Україні.

Звертаючись до нас, Ви отримуєте:
• договір про конфіденційність наданої вами інформації;
• гарантований результат;
• вигідні ціни;
• мінімальні терміни виконання;
Ви можете бути впевнені як виконані роботи, оскільки наші інженери є професіоналами своєї справи.
Поки інші гадають, ми вже знаємо правильну відповідь.


   Сервісний центр Гріол вже понад 30 років виконує професійне відновлення даних в Україні в Місті Вінниця із флешок після будь-яких програмних та механічних пошкоджень. Таких як несправність контролера, відламані роз'єми, руйнування транслятора та інших. Коли флешка не визначається комп'ютером, просить відформатувати, показує нульовий об'єм і не дає доступу до даних. Унікальне обладнання дозволяє нам успішно відновлювати дані навіть з монолітних флеш пристроїв та microSD карт пам'яті, де контролер технічно виконаний на одній мікросхемі з пам'яттю, і випаяти окремо чіп пам'яті неможливо.
   Ми чудово розуміємо, наскільки болісною може бути втрата важливої ​​інформації та завжди намагаємося допомогти до останнього, відновлюючи інформацію навіть із безнадійно мертвих носіїв та з кожним із вас працюємо дійсно в індивідуальному порядку.

   Чому флешки виходять з ладу
Відмови флешок зустрічаються досить часто, і можуть бути без видимих ​​причин: це може бути некоректне вилучення флешки, згорілим контролером від перепаду напруги У нашому сервісі можна відновити інформацію з USB флешки будь-якого обсягу та виробника. Спочатку випаюється мікросхема пам'яті, далі через спеціальний перехідник підключається до PC-3000 Flash Reader і знімається копія образу, дані, після чого з отриманого образу інформація розшифровується як файлів, у результаті відбувається відновлення даних.

   Як ми проводимо відновлення інформації?
   Відновлення інформації у разі випадкового форматування або видалення, якщо механічна частина справна, провадиться на комплексі Data Extractor. Вичитується повна копія пристрою, складається картка-дані, образ сканується на наявність помилок, відбувається відновлення даних та зберігається готовий результат у вигляді файлів. Якщо після видалення або форматування на флешку нічого не записувалося, вдалося відновити всю інформацію без втрат. При механічних пошкодженнях, коли флешку неможливо визначити, чи має відламані контакти, у разі вигоряння контролера для відновлення випаюється мікросхема NAND пам'яті. Потім на спеціальному комплексі зчитуємо образ-данные, після чого коригуємо помилки і розшифровуємо дані з образу. Якщо флешка монолітна, тоді зачищаються контакти на чіпі, підбирається потрібне розпинування, підпаюються контакти до пам'яті, далі, використовуючи перехідник, зчитуємо дані для відновлення. Флешку відновлено!


   Чому губляться дані на флешках
Логічні несправності. Випадкове видалення файлів або швидке форматування, помилки програмного забезпечення, збій файлової системи, RAW або нульовий обсяг. Електрична частина флеш накопичувача справна. Іноді може скинути файлову систему FAT при некоректному видаленні. У всіх цих випадках відновлення виконується на комплексі PC-3000 Data Extractor. Виконується повне сканування всієї області, де знаходиться інформація з флешки, виправляємо помилки файлової системи, складаємо карту даних і дістаємо файли користувача. Як правило, виходить зробити відновлення всього обсягу даних і флешкою ​​можна скористатися надалі.


   Електричні ушкодження. Флешку перестає визначати комп'ютер, але не має видимих ​​механічних пошкоджень - також потрібне відновлення. Великий відсоток USB флешок виходить з ладу через стрибки напруги або статичної електрики. Після пробою плати виходять з ладу діоди, конденсатори та інші елементи та інформація стає недоступною. Відновити флешку у разі можливо кількома способами. У найпростіших після перевірки електричних елементів плати можна повернути працездатність накопичувача, наприклад, замінивши діод. Там, де електроніка пошкоджена повністю, ми випаюємо чіп пам'яті з плати та на комплексі відновлюємо флешку.

   Несправність контролера. Контролер флешки відповідає за розподіл інформації по мікросхем пам'яті, а також за швидкість передачі між ними та інтерфейсом комп'ютера. У разі збою контролера пристрій видає помилку читання або перестає визначатися комп'ютером. Відновлення проводиться випоюванням мікросхем та зчитуванням. Після цього потрібно підбір алгоритму контролера, оскільки вся інформація розбита по чіпах пам'яті, іноді зашифрована. Для цього підходять багато стандартних алгоритмів PC-3000, а під рідкісні флешки алгоритм пишеться нашими програмістами.

Механічні пошкодження. Зламані флешки, відламані USB контакти, механічно пошкоджені карти пам'яті досить часті гості у нашій лабораторії. Головна умова успішного відновлення втрачених даних – це ціла мікросхема пам'яті. Якщо чіп пошкоджено, відновити інформацію вже неможливо. Якщо відламано роз'єм USB флешки, в деяких випадках можливо його припаяти та скопіювати інформацію. В інших випадках допоможе тільки випоювання чіпа та розшифровка на програматорі. У нашому розпорядженні є всі адаптери для відновлення будь-яких мікросхем та найкращі фахівці.


© 2024 GRIOL SERVICE
Україна, 21027, Вінниця, 600-річчя 25, офіс 37
Знаходимося в приміщенні "Геосистема"
Build by Free WEB site development service