RAID
HDD

Ми є СЕРТИФІКОВАНИМ сервісним центром


КОРОТКО ПРО НАС
   Ми Вінницький сервісний центр, що спеціалізується на ремонті електроніки, обчислювальної техніки, ноутбуків, комп'ютерів, і у нас великий досвід у відновленні інформації з різних накопичувачів даних.

   Основним профілем нашого сервісного центру на сьогоднішній день є гарантійний та післягарантійний сервіс, обслуговування та ремонт ноутбуків, КПК, TFT моніторів, TFT, LCD, LED телевізорів, жорстких дисків, планшетних комп'ютерів, безперебійних блоків живлення, GPS навігаторів, а також відновлення інформації з різних носіїв даних HDD, SSD, Flash, USB, RAID 0,1,5,6,10 та ремонт жорстких дисків. Асортимент продукції, що обслуговується, постійно розширюється. Ми займаємося розробкою методик та технологій ремонту та відновлення даних, зберігання та резервного копіювання інформації. Наша компанія займається ремонтом оргтехніки ноутбуків, комп'ютерів та відновленням інформації у місті Вінниця вже 30 років.

   Наша компанія надає різноманітні послуги з ремонту комп'ютерної техніки. Замовляючи послугу "ремонт комп'ютера", ви можете бути впевнені як виконані роботи, оскільки наші всі наші фахівці є професіоналами своєї справи. Ми гарантуємо швидкий та якісний ремонт, адже у нас є всі складові для виконання будь-якої складності.

   Завдяки новітньому професійному обладнанню ми можемо відновити втрачені, пошкоджені дані з жорстких (HDD), гнучких (CD/DVD), флеш (Flesh) накопичувачів. З нових SSD, NVME, з будь-яких старих та нових моделей флеш карток та накопичувачів USB, CF, CFAST. Відновимо інформацію, втрачену внаслідок випадкового видалення. Навіть якщо накопичувач інформації було відформатовано – ще не все втрачено! Ми надамо вам допомогу з відновлення даних. Ми маємо підтримку заводів виробників та представництва партнери в інших країнах. Якщо ви знаходитесь в Північній Америці, ви можете звернутися до нашого представництва ось за цими WEB адресами та отримати знижку на відновлення даних у цих країнах:

   Велика Лабораторія відновлення даних у Північній Америці, звідки ми і отримуємо запасні частини, сервісну документацію та здійснюємо гарантійний обмін пристроїв навіть якщо вони розкривалися та були пошкоджені. Токож під патронатом Dsts Recovery Expert ми отримуем безкоштовно нове обладнання та гроші на розвиток.

Ми щиро вдячні нашим коллегам. Якщо ви в Америці або Канаді звертайтесь по допомогу сюди. Вони також розмовляють Українською та Російською мовами.

Canada Data Recovery Expert Service. Our Gold Partner and Sponsor.
Hard drive, SSD, Heads parts source, tools and equipment supplier.
https://www.datarecoveryexpert.ca

НАШІ ПЕРЕВАГИ
  • Мінімальний процент скарг на виконану роботу + гарантія.
  • Сертифіковані фахівці та навчений досвідчений персонал.
  • Унікальне спеціалізоване найновіше, щороку оновлюване найкраще світове обладнання відновлення даних.
  • Закордонна підтримка та постачання запчастин з Америки та Китаю.
  • Інфрачервоні паяльні станції та тестове обладнання.
  • Великі власні напрацювання у ремонті та сервісі.
  • Досвід у ремонті комп'ютерної техніки 30 років.
  • Успішне відновлення даних у найскладніших випадках.
  • Відновлення даних після інших сервісів, які не можуть вже нічого зробити.
  • І багато інших переваг, які ми намагаємося поповнювати протягом 30 років нашої роботи у цій сфері.   
© 2023 GRIOL SERVICE
Україна, 21027,
Вінниця, 600-річчя 25, офіс 37
Знаходимося в приміщенні "Геосистема"