RAID
NAS
HDD


ПІСЛЯГАРАНТІЙНИЙ РЕМОНТ КОМПЬЮТЕРІВ В УКРАЇНІ

  Сертифікований сервісний центр Griol надає післягарантійний ремонт ноутбуків, планшетів, персональних комп'ютерів, КПК, жорстких дисків, HDD, SSD всіх моделей і марок.
Наш сервісний центр має все необхідне спеціалізоване обладнання та кваліфікований персонал, для виконання якісного та швидкого ремонту.
   Наші фахівці регулярно проходять навчання для підвищення своїх професійних навичок та знань. Наші сертифікати Ви можете побачити на нашому сайті.


РЕМОНТ І МОДЕРНІЗАЦІЯ БУДЬ-ЯКИХ ВИДІВ ПК І СЕРВЕРІВ

Наш комп'ютерний сервіс «Griol» виконує практично будь-які види ремонту персональних комп'ютерів, ноутбуків та їх модернізацію (upgrade). Комплектація надійних комп'ютерів на замовлення. Заміна застарілих вузлів на нові, що більш вигідною гарантією. Ремонт персональних комп'ютерів та серверів. Якщо Вам не потрібний Ваш старенький комп'ютер, ми виставимо його на комісійний продаж, після продажу Вам буде повернено гроші або зібрано новий комп'ютер з доплатою. Завдяки високому професіоналізму, багаторічному досвіду роботи, унікальному технологічному обладнанню ми здатні виконувати роботи найвищого рівня складності.

РЕМОНТ КОМП'ЮТЕРНИХ КОМПЛЕКТУЮЧИХ
«Griol» проводить ремонт, діагностику та тестування різних комп'ютерних комплектуючих (вінчестерів, звукових, відео, мережевих плат, материнських плат, блоків живлення, безперебійних джерел живлення та ін.) будь-якого рівня складності. Попередня діагностика та виявлення несправностей проводиться БЕЗКОШТОВНО, якщо потім пристрій ремонтуватиметься у нас у сервісі. Якісний ремонт комплектуючих ПК залежить від багатьох факторів: наявності необхідного обладнання, професіоналізму, досвіду майстрів тощо. У нашому сервісному центрі ми маємо все, що потрібно для відновлення комп'ютера та його компонентів. Це дозволяє гарантувати високу якість всіх видів робіт, які ми виконуємо.

РЕМОНТ ОРГТЕХНІКИ ТА ПЕРИФЕРІЙНОГО ОБЛАДНАННЯ

«Griol» здійснює ремонт комп'ютерної периферії - моніторів, принтерів, сканерів, джерел безперебійного живлення, медичного обладнання, складного замовного обладнання та інше будь-якого рівня складності. Попередня діагностика та виявлення несправностей проводиться у нашому сервісному центрі за додаткову плату або на виїзді, якщо доставити обладнання немає можливості. «Griol» проводить так само ремонт теле, відео, аудіо та побутової техніки та ін.
Сервіс та технічне обслуговування
організацій та підприємств   «Griol» є одним із лідерів у галузі сервісу, технічної підтримки та ремонту комп'ютерної техніки. Ми пропонуємо повний комплекс послуг у цій галузі: постачання серверів, робочих станцій, активного та пасивного мережевого обладнання, проектування, монтаж, інсталяцію, модернізацію та обслуговування ЛОМ. Ми забезпечуємо високу якість робіт та гарантію на структуровані кабельні системи та радіомережі.


Перший варіант обслуговування організацій
Обслуговування здійснюється на договірній основі, що передбачає оплату лише фактично виконаних робіт, обсяг яких визначається замовником відповідно до його вимог та потреб. Таке обслуговування включає:
  • технічне обслуговування ЛОМ, ПК та периферії;
  • модернізацію ПК шляхом заміни вузлів та блоків на сучасні;
  • ремонт ПК та периферійного обладнання;
  • встановлення та налаштування операційних систем, програмного забезпечення;
  • навчання користувачів та консультації.

Другий варіант обслуговування організацій


Обслуговування складає основі абонентської плати. Ми не беремо грошей за кожен виїзд спеціаліста, у нас фіксована абонентська плата. З моменту укладення договору всі технічні проблеми клієнта вирішуватимемо:
  • підключення Вашого офісу до Інтернету;
  • вибір оптимального інтернет-провайдера, для використання його саме у Вашому офісі;
  • встановлення та налаштування операційних систем, програмного забезпечення;
  • обслуговування периферійної та оргтехніки (сканери, принтери, ксерокси);
  • рішення оперативних тех. проблем по телефону.
© 2024 GRIOL SERVICE
Україна, 21027, Вінниця, 600-річчя 25, офіс 37
Знаходимося в приміщенні "Геосистема"
Build by Free WEB site development service