RAID
HDD

Фонд Допомоги Україні від Канади та Америки на відбудову після війни 2023

   Всі гроші на підтримку зберігаються та знаходяться в Американському банку та можуть бути виведені та перераховані в аби деякий час в Україну на будь який рахунок організаціі або звичайної людини, також є можливість виплати готівкою та фінансування відбудови будинків та ремонту споруд.


   Можливо медичне та будь яке фінансування та допомога з коштів нашого фонду установам та громаданам.


   У 2022 році з першої спроби було перераховано близко мільйона гривень на допомогу в Україну. Цього року планується використати близько 60 мільйонів гривень з американського фонду. Однією великою проблемую є введеня коштів в Україну. Минулого разу Приват банк наклав арешт на всі гроші котрі були спрямовані на допомогу и податкова інспекція хотіла накласти руки на ці гроші щоб взяти з них податки. Другого разу ми знайшли шлях як можно передавати гроші беспосередньо в Україну війсковим частинам, місцевим фондам допомоги та звичайним громадянам.

   Суми переказу будуть  великі то тепер гроші в небезпеці і податкова не зможе їх вилучити тому шо гроші минають звичайну банківську систему и потрапляють в Україну в такій формі що їх не може з'їсти інфляція і вони можуть бути конвертовані у будь який час в гривню по звичайному курсу в банку.Зібрано на ВСУ з початку війни 

7 5xx xxx USD


Пробно витрачено допомогою в 2022-2023

630 000 USD


Хочеш отримати гроші або

зробити внесок заповни форму

ПОЖЕРТВА АБО ДОПОМОГА

Click for new image
© 2023 GRIOL SERVICE
Україна, 21027,
Вінниця, 600-річчя 25, офіс 37
Знаходимося в приміщенні "Геосистема"